Movies
Ratings
1083
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5