Movies
Ratings
107
FlippedRated ★ 4.5
The Break-UpRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5