Movies
Ratings
1030
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 1.5
SingRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0