Titles you rated
Marvel's The DefendersRated ★ 2.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
GothamRated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
GothamRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.5