Titles you rated
Problem Child in HouseRated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Produce 48Rated ★ 1.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 2.0
Produce 101Rated ★ 2.5
Hot BrothersRated ★ 2.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 1.5