Series
Ratings
21
Be PositiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0