Titles you rated
The SquareRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.5
On Body and SoulRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Modern BoyRated ★ 3.0