Titles you rated
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0- Came To Me And Become A StarRated ★ 2.0
- In the Name of the FatherRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0