Movies
Ratings
85
OldboyRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 5.0
StoneRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 1.0
TrappedRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0