Movies
Ratings
1175
CrashRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 2.0
Falling DownRated ★ 2.5
Don't Say a WordRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
MoonrakerRated ★ 3.0
High RiskRated ★ 1.5
KaliforniaRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
A Perfect MurderRated ★ 3.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
CobraRated ★ 3.0
The Devil's OwnRated ★ 3.0
Cutthroat IslandRated ★ 2.5
The Real McCoyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5