Movies
Ratings
621
The First Slam DunkRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
SilenceRated ★ 4.5
ThumbelinaRated ★ 4.0
The Pebble and the PenguinRated ★ 4.0- A Troll in Central ParkRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.5
The Bridge CurseRated ★ 0.5
Terrified AterradosRated ★ 4.5
EerieRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 0.5- Les MisérablesRated ★ 4.0