Series
Ratings
138
She Was PrettyRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- 大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0