Series
Ratings
39
HannibalRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0