Movies
Ratings
242
A Moment to RememberRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5