Movies
Ratings
387
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
The Perfect StormRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Romantic IslandRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0