Series
Ratings
90- SomedayRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0