Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0