Movies
Ratings
37
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0