Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0