Movies
Ratings
186
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.5