Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.5
OmeletteRated ★ 3.5