Movies
Ratings
1006
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
TronRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0