Titles you rated
 Die Hard 2Rated ★ 5.0 Die Hard 2Rated ★ 5.0
 The Incredible HulkRated ★ 2.5 The Incredible HulkRated ★ 2.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 Midnight FMRated ★ 4.0 Midnight FMRated ★ 4.0
 The HousemaidRated ★ 2.5 The HousemaidRated ★ 2.5
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 4.0 (500) Days of SummerRated ★ 4.0
 71: Into the FireRated ★ 4.0 71: Into the FireRated ★ 4.0
 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0 The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 Child's Play 3Rated ★ 3.0 Child's Play 3Rated ★ 3.0
 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0 Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
 Twelve MonkeysRated ★ 3.5 Twelve MonkeysRated ★ 3.5
 StardustRated ★ 4.0 StardustRated ★ 4.0
 102 DalmatiansRated ★ 4.0 102 DalmatiansRated ★ 4.0
 Child's PlayRated ★ 3.0 Child's PlayRated ★ 3.0