Movies
Ratings
543
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
PanRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5
The NeverEnding StoryRated ★ 4.5
Secret of the WingsRated ★ 5.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 3.5
The Maid and the MagicianRated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 4.0- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 3.0
StorksRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 4.0