Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0