Movies
Ratings
707- The Zombie DiariesRated ★ 1.5
The Mummy ResurrectedRated ★ 2.5
KOTODAMA – SPIRITUAL CURSERated ★ 2.5
Return to House on Haunted HillRated ★ 3.0
SolsticeRated ★ 3.0
Sinister 2Rated ★ 5.0
JeruzalemRated ★ 2.0- Paranormal EntityRated ★ 3.0
AltitudeRated ★ 1.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 5.0
Phobia 2Rated ★ 2.0
The CanalRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 3.0
HuskRated ★ 3.0
The InerasableRated ★ 3.0
The PyramidRated ★ 2.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 5.0
The GallowsRated ★ 2.0
SairenRated ★ 2.0
InsanitariumRated ★ 2.0