Titles you rated
I Am The KingRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 2.5