Titles you rated
The New Prince of Tennis OVARated ★ 5.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 5.0- 도라에몽 17기Rated ★ 5.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0