Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0