Titles you rated
Best ChefRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0