Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 3.5
My Oxford YearRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5