Movies
Ratings
830
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0