Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- SunflowerRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
- BossRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5