Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
GiantRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5