Titles you rated
The Lost BladesmanRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
Johnny EnglishRated ★ 2.0
CocktailRated ★ 2.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 3.0- Tales of the UnusualRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.5
Taxi 3Rated ★ 2.0
Police Story 2Rated ★ 2.0
The GuardianRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.5