Movies
Ratings
470
Begin AgainRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
Big MiracleRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
White NightRated ★ 2.0
Samaritan GirlRated ★ 2.0
Air DollRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
...ingRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 2.5
The AssassinsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0