Movies
Ratings
202
CarolRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
MamaRated ★ 2.0
1408Rated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 1.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0