Movies
Ratings
225
LeonRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 0.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0