Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Seventh SonRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0