Titles you rated
Saw IIRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 5.0
MontageRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
SawRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0