Series
Ratings
46
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- We Got Married Season 2Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5