Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Accidental LoveRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0