Movies
Ratings
206
Good NewsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0