Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0