Movies
Ratings
33
Miss GrannyRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0