Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Deep TrapRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The MegRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0