Titles you rated
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
Cutie PieRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Becoming a BillionaireRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 4.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
StyleRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 5.0