Movies
Ratings
172
TakenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Rain ManRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PrimeRated ★ 3.0