Series
Ratings
20- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0