Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5- Searching for BongRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
SundownRated ★ 1.5